Правила роботи ЗДО під час карантину

Правила перебування в закладах освіти:

Правило 1. Дотримання соціальної дистанції.

Як би не скучила дітвора один за одним, обійми, поцілунки в умовах епідемії під табу. Поясніть дитині, що таке інфекція, як вона передається і чим небезпечна. Переконайте, що поки необхідно утриматися від фізичного контакту з іншими дітьми. Роз’яснювальну роботу проводять і педагоги, але перше слово за батьками.

Правило 2. Гігієна і дезінфекція.

У відповідності до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України ніхто, крім працівників і вихованців, не може заходити у будівлю садочку. На час карантину вихователь повинен зустрічати дітей і батьків на вулиці. Батьки або особи, які супроводжують дітей, мають бути у масках. На вході повинен бути антисептик. Заборонено заходити в приміщення групи у вуличному взутті. Працівники дитсадків впродовж робочого дня повинні носити захисні маски, мити руки з милом щонайменше раз на дві години і нагадувати про це дітям. Також необхідно часто дезінфікувати, провітрювати приміщення та робити вологе прибирання.

Правило 3. Правило іграшок.

Улюблені ляльки, машинки, трансформери залишаються вдома. Приносити свої іграшки до дитсадка не можна! На час адаптивного карантину не буде і килимів для гри. Більшу частину часу діти проводитимуть на свіжому повітрі.

Необхідна наявність змінного одягу та взуття, а також у зв’язку із забороною використовувати в закладах дошкільної освіти багаторазові тканинні рушники то будуть використовуватись одноразові паперові рушники.

Зазначений перелік нових вимог не є остаточним, тому варто з увагою дослухатися до порад та рекомендацій, які надаватимуть педагоги.