ГУРТКОВА РОБОТА

У нашому садочку працюють такі гуртки:

Кредо керівників гуртків: "Кожна дитина має свої здібності.

Головне завдання педагога - їх розкрити.

Лише творчий педагог може виховати творчу особистість".

Театральний  гурток "Маленькі актори"

Керівники :

Янушкевич Ганна Вікторівна та

Казакевич Наталія Володимирівна

Робота проводиться з дітьми старших груп

Розклад роботи: кожний вівторок та  четвер (15.30 - 16.00)

Завдання гуртка «Театральна студія»

1. Залучати дітей до творчості, соціально значущої діяльності через ознайомлення з театральною виставою як видовищем, використання театралізації як вправляння.
  2. Розвивати обдарованість, яка закладена у психофізичних, сенсорних, когнітивних особливостях дитини.
  3. Створити умови для розвитку особистості і творчої самореалізації кожної дитини.

Очікувані результати

• Усвідомлення дітьми поняття театру, як вираження життєвих ситуацій в акторській грі.
  • Оволодіння дітьми засобами емоційної виразності (міміка, жести, інтонація) в міру своїх індивідуально-вікових можливостей.
  • Вміння співпереживати з персонажами, розуміти зміст дійства, усвідомлювати колективний характер дієтворення на сцені.
  • Сприймання і розуміння композиції та особливостей літературного твору, задоволення від процесу та результату.
  • Відчуття себе соціально-значимими особистостями з розвиненим почуттям відповідальності, гідності, патріотизму.
  • Участь дітей у проведенні, організації та підготовці тематичних ранків, свят, концертів, фізкультурних розваг.

Скарбничка чудес

гурток "Умілі рученята"

Малюк Юлія Юріївна

Робота проводиться з дітьми середніх груп

Розклад роботи: середа кожного тижня

Дітей ознайомлюють з елементарними поняттями з кожного предмету, виховують у них вміння працювати в колективі, слухати педагога. Заняття проводяться в ігровій формі з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей кожної дитини і спрямовують на розвиток у дітей уваги, пам’яті, логічного мислення, уяви, фантазії, творчості. Для того, щоб навчання для дітей було цікавим та новий матеріал краще засвоювався, педагоги використовують велику кількість яскравого наочного матеріалу, часто змінюють види діяльності, емоційно насичують заняття.

Оздоровча гімнастика

Процун Ольга Андріївна

Робота проводиться з дітьми молодших груп

Розклад роботи: понеділок та середа кожного тижня