НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Херсонський заклад дошкільної освіти № 31 "Теремок"

комбінованого типу Херсонської міської ради

Наш девіз: «Через рухи та гру дарувати світ дітям»
  Наше кредо:   «Граючись - навчати, граючись -    розвивати,  граючись   - виховувати.»

„Ми беремо дитину з теплих батьківських і материнських рук і
      повинні своєю турботою зберегти ауру радості, стати
                          своєрідними захисниками щасливого дитинства”
                                                                ( Із статуту ясел-садка № 31).

Основним завданням педагогічної діяльності дошкільного закладу є комплексний підхід до фізичного виховання дошкільнят.

Ця спеціалізація використовується, як основний засіб виховання і навчання малюків. При цьому не втрачається провідна мета здійснення загального природного розвитку дитини, її духовності, зберігається принцип індивідуалізації.

Педагогічний колектив вбачає своєю головною метою створення національного освітньо-виховного закладу, який відповідав би сучасним вимогам педагогіки, гармонійному і фізичному розвитку дитини.

Основні   пріоритети   роботи   дошкільного закладу:

-впровадження інноваційних методик фізичного виховання в роботі з дітьми ;

-створення в дошкільному закладі режиму високої рухливої діяльності;

-зміцнення здоров'я дітей, формування в них морально-вольових та фізичних якостей.

Робота дошкільного закладу спрямована на те, щоб задовільнити вимоги сучасної сім'ї щодо фізичного розвитку дітей. Для того, щоб захоплення переросло у сталий інтерес у нас відкриті спортивні секції.

Художня гімнастика -краса і грація. Вона робить тіло гарним, дужим, струнким і гнучким. Спортивна гімнастика виховує почуття взаємодопомоги і культуру поведінки. Робота з оздоровлення та фізичного виховання проводиться на основі спільних спостережень, пошуків педагогів і батьків.

У яслах-садку обладнений фізіотерапевтичний кабінет, у якому хлопчики і дівчатка за призначенням лікаря приймають необхідні процедури.

Логопедичні кабінети працюють для дітей, які потребують корекції мовлення. З вихованцями працюють досвідчені вчителі-логопеди, педагоги-вихователі. Створені всі умови для всебічного розвитку дитини.

Музично-естетичне виховання дошкільнят забезпечують музичні керівники закладу, які багато уваги приділяють пісенній та танцювальній творчості, організовують дозвілля, проводять свята, розваги.

Заклад дошкільної освіти № 31 зорієнтований на  запити, потреби і вимоги родини. Як результат кропіткої роботи педагогічного колективу - неодноразові нагородження дітей - учасників спартакіади дипломами управління освіти і кубком мера міста Херсона.

Діти - квіти життя, а я у мами кактус) | ВКонтакте

м. Херсон, вул. Миру, 31 А