Херсонський заклад дошкільної освіти № 31 "Теремок" комбінованого типу Херсонської міської ради

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Завдання на 2023-2024 навчальний рік   та оздоровчий період:

1.Впроваджувати освітню роботу зі здобувачами дошкільної освіти в дистанційному форматі.
   2.Продовжувати роботу щодо психологічної допомоги та елементарної підтримки всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.
  3. Формування національно-патріотичної свідомості у дошкільників в умовах сучасного      закладу дошкільної освіти шляхом використання    інтерактивних технологій в межах    реалізації освітньої діяльності "Дітям про Україну".

Організація освітнього процесу здійснюється  у межах Базового компонента дошкільної освіти за програмою "Дитина". Варіативна складова конкретизована ясла-садком відповідно до Статуту з урахуванням особливостей мікрорайону, запитів батьків, індивідуальних потреб дитини.

ЛОГОПЕДІЯ
У логопедичних групах здійснюється за спеціальними програмами: Л.І.Трофименко «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із ЗНМ»; Л.І.Трофименко «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей середнього дошкільного віку із ЗНМ»; Ю. В. Рібцун «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку із ЗНМ». Розвивальне, особистісно-орієнтоване навчання дошкільників проводиться фронтально, підгрупами та індивідуально, залежно від змісту, завдань, складності. Колективна та групова діяльність здійснюється                     на заняттях, що мають визначений час, місце, обладнання.

Фізичне виховання
Інструктор з фізичного виховання Процун Ольга Андріївна  показала на практиці в усіх вікових групах фізкультурні заняття за методикою М.М. Єфименко-                                                                                                                                                                                                                                                   «Морська пригода» (середній вік);-                                                                                        «Маленькі кошенята» (молодший вік);-                                                                               Зоряні грації» пластик –шоу для дівчаток старшої групи.                                                                                                                                                                                                                    Завдяки таким заняттям, інструктору з фізичного виховання вдається досягти справжнього успіху у фізичному вихованні, оздоровленні дітей, гармонійно поєднувати високий інтелектуальний рівень, духовну красу і фізичну досконалість малюків. Сподіваємося, що наш досвіт з фізичного виховання дітей допоможе педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів  - всебічному гармонійному розвитку дітей.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно  Указу  Президента  України  від  24  лютого       2022

року             № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,

затвердженого Законом України від 24 лютого    2022 року № 2102-IX

«Про затвердження Указу Президента України «Про введення

воєнного стану в Україні», відповідно до листа Міністерства освіти і

науки України Про організацію освітнього процесу від 25.02.2022 №

1/3277-22 , ураховуючи наказ управління освіти від 24.02.2022 № 35-

Т «Про роботу закладів освіти Херсонської територіальної громади з 24

лютого 2022 року»  ЗДО №31 призупиняє свою роботу. Перемога буде

за нами! Сподіваємося на зустріч з вами та дітьми.