Фізкультурна сторінка

Авторський семінар-тренінг з фізичного виховання"Школа розумного руху"Олени Аксьонової

(кандидата педагогічних наук, майстера спорту СРСР з плавання, завідувача кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ" Запорізькой обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" ЗОР)

Під час семінару-тренінгу педагоги ознайомились та навчились нестандартним інноваційним технологіям фізичного виховання.Заняття має стати яскравою подією в житті дитини через такі позиції:самостійний вибір виконання вправ включаючи логіку, мислення;співпраця один з одним;заохочення до активних дій.

«Театр фізичного  розвитку й оздоровлення» за методикою М.М. Єфименко

Протягом останніх років в Україні склалася тривожна ситуація: значно погіршився стан здоров’я та фізична підготовленість дошкільників.  Зважаючи на це та багато інших факторів ми спрямували роботу ясел-садка у фізкультурно-оздоровчому напрямку. Адже саме у дошкільному віці у дитини закладаються основи фізичного та психічного здоров’я, на базі якого можливий всебічний розвиток особистості.

Працівники ясел-садка на протязі десяти років працювали над проблемою «Комплексний підхід до фізичного виховання дітей дошкільного віку».В результаті  покращився фізичний розвиток, діти спостерігається стійка тенденція до зниження захворюваності дітей та вдячність батьків, покращується  емоційний стан дітей. Тому  вважали доцільним поглибити процес виховання та оздоровлення дітей, створивши модель " Школи сприяння здоров’ю " , яка направлена на задоволення потреб громадян у вихованні, догляді та оздоровленні дітей, створюючи умови для їх морального, розумового, фізичного розвитку.

Херсонський ясла-садок № 31 комбінованого типу  з спеціалізованими групами для дітей з вадами мовлення забезпечує державний стандарт дошкільної освіти моделі закладу " Школи сприяння здоров’ю " .

Для ефективного виконання поставлених завдань ясла-садок продовжує впроваджувати  здоровязберігаючі  та інноваційні технології.

Одним з основних завдань у вихованню дошкільників є збереження здоров’я дітей.   Пошук шляхів оздоровлення дітей і привів до того, що  ми спрямували роботу ясел-садка у фізкультурно-оздоровчому напрямку. Адже саме у дошкільному віці у дитини закладаються основи фізичного та психічного здоров’я, на базі якого можливий всебічний розвиток особистості.

«Крок до Олімпу»

8 травня 2014 року на базі Херсонського ясел-садка

№ 31комбінованого типу  Херсонської міської ради пройшов ІІ (районний) тур  спортивних змагань серед дітей старшого дошкільного віку, за участю батьків, вихованців. Участь приймали команди дошкільних навчальних закладів № 24,31,34,35,67,73 .

Усі учасники спартакіади показали високий рівень фізичної підготовки.

До свята були залучені ЗМІ, трансляція на телебаченні(на каналі «Скіфія» 16.05.2014р.)

Як результат, підвищився інтерес до проведення такого рівня спартакіади  для дітей та батьків.

Завідувач ясел-садка № 31                                Т.П. Лісова